Pytanie.

Mam wrażenie, że utknąłem, coś mnie blokuje i nie potrafię tego sam w sobie znaleźć, czuję się zniewolony zwłaszcza w sferze zawodowej, nie potrafię tego uzdrowić, może jeszcze coś innego potrzebuje uzdrowienia, a ja tego nie dostrzegam?

 

Odpowiedź.

Mój Święty i Umiłowany Bracie! Wiele razy upadałeś, wiele razy podnosiłeś się. Wiele razy miałeś nadzieję i wiele razy ta nadzieja została zawiedziona.

Hmm, czyż nie tak wygląda życie? Tak, zaprawdę, powiadam Ci: nie minie wiele czasu i ten schemat znów się powtórzy. I jeszcze raz i jeszcze raz.

I co wtedy? Czy będzie to powodem do załamania i depresji? To, co opisujesz, jest reakcją ego na coś w czym ono pokładało nadzieję i co nie spełniło się. Jeśli sięgnąłbyś głęboko w swoją świadomość, odkryjesz, że tak było zawsze. To jest właśnie odwieczna gra ego. Planuje, realizuje i nie udaje mu się. A wszystko tylko po to, aby udowodnić samemu sobie, że jestem niegodny, że jestem oddzielony od swego Stwórcy.

Pytanie, które zadajesz, można by nieco zmodyfikować. Zamias [...]

VN:F [1.7.2_963]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Warning: file_get_contents(https://plusone.google.com/_/+1/fastbutton?url=https%3A%2F%2Fwww.pozaczasem.pl%2F2019%2F06%2F07%2Ftrudnosci%2F) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/wieza_www/www/the-planet/wp-content/themes/eos/single.php on line 21

Warning: file_get_contents(http://urls.api.twitter.com/1/urls/count.json?url=https://www.pozaczasem.pl/2019/06/07/trudnosci/) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /www/wieza_www/www/the-planet/wp-content/themes/eos/single.php on line 15
+1:0 Tweeter:0 Lubię to:0