W odcinku podsumowujemy miniony rok, według mnie potwierdzający teorię, że co dekadę mamy do czynienia z przełomowym, pełnym fenomenalnych gier okresem (1997, 2007, 2017…). Nie obyło się bez kontrowersji, szokujących decyzji wydawców, a także nagłych zwrotów akcji, ale w tych oparach absurdu dane nam było delektować się prawdziwymi perłami.
Lista najlepszych gier powstała dzięki głosom słuchaczy. Swoje typy zaprezentujemy pod koniec audycji. Spieszę także zapewnić, że rozmawiamy nie tylko o najważniejszych grach, rozczarowaniach i wydarzeniach w branży, ale zarekomendujemy również filmy, książki, seriale. Cała dyskusja zajęła nam grubo ponad 3 godziny, stąd niestety nie udało się przytoczyć wielu interesujących komentarzy, niemniej postaram się je zaprezentować, w innej formie, w najbliższym czasie.
W rozmowie udział wzięli Rysław, Cooldan i Dahman. Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!
Ściągnij czterysta cztery odcinek podcastu
Youtube
Archive.org: mp3ogg
Pamiętajcie, że możecie wesprzeć najpodcast drob [...]

VN:F [1.7.2_963]
Rating: 3.0/5 (10 votes cast)

Warning: file_get_contents(http://urls.api.twitter.com/1/urls/count.json?url=http://www.fantasmagieria.net/?p=506) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /www/wieza_www/www/the-planet/wp-content/themes/eos/single.php on line 15
+1:0 Tweeter:0 Lubię to:0