Pytanie.
Chciałbym powtórzyć próbę zapytania Rady za Twoim pośrednictwem, tym razem o coś innego – czy w chwili obecnej jestem na „dobrej drodze”?
Wyobraziłem sobie, że moje obecne życie to pewnego rodzaju podróż pociągiem zmierzającym do oświecenia. Jest wiele wagonów w tym pociągu, po których mogę swobodnie się przemieszczać, np. wagon medytacji, wagon nauk duchowych, wagon z najbliższą rodziną, wagon „open bar 24h”, wagon interesów zawodowych i inne. Ale niezależnie w którym z nich w danej chwili jestem, pociąg cały czas zmierza do stacji „oświecenie”, a ja na to pozwalam. I nasuwa się pytanie, czy jedzie ze stałą prędkością, czy też zwalnia, gdy przebywam np. w barze?
Mam jeszcze drugie pytanie związane z moimi wątpliwościami, czy dobrze robię, odsuwając się od nauk Jeszuy na rzecz Saint-Germaina? W końcu to Jeszua zainicjował mój kierunek duchowy i przemówił do mnie, więc może bardziej odpowiednie dla mnie są jego nauki?
 
Odpowiedź.
Witaj mój Umiłowany Bracie!
Chciałbym Cię zapewnić, [...]

VN:F [1.7.2_963]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Warning: file_get_contents(https://plusone.google.com/_/+1/fastbutton?url=https%3A%2F%2Fwww.pozaczasem.pl%2F2020%2F06%2F01%2Fdroga-do-oswiecenia%2F%3Futm_source%3Drss%26utm_medium%3Drss%26utm_campaign%3Ddroga-do-oswiecenia) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/wieza_www/www/the-planet/wp-content/themes/eos/single.php on line 21

Warning: file_get_contents(http://urls.api.twitter.com/1/urls/count.json?url=https://www.pozaczasem.pl/2020/06/01/droga-do-oswiecenia/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=droga-do-oswiecenia) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /www/wieza_www/www/the-planet/wp-content/themes/eos/single.php on line 15
+1:0 Tweeter:0 Lubię to:0