Pytanie:

Czy można będąc w dużej aktywności fizycznej, będąc zaabsorbowanym wieloma sprawami, nie tracić ze Sobą kontaktu?

 

Odpowiedź:

Witaj, moja Droga Siostro!

Odpowiedź jest krótka: oczywiście, że można. Moja osoba jest na to przykładem.W swoich ziemskich życiach lubowałem się w działaniu i w doświadczaniu efektów moich działań.

Powiedziałbym nawet, że nie tylko można, ale nawet trzeba mieć kontakt ze Sobą, jednocześnie doświadczając wiele w fizycznej formie.

Tylko to „trzeba” ma jeden warunek. Zwróć proszę uwagę na to, jaki jest kierunek Twego doświadczenia, miejsce z którego ono wypływa.

Może być bowiem tak, że ta ziemska aktywność, zaabsorbowanie wieloma sprawami, odciąga Cię od kontaktu z głębszą częścią Ciebie. Zasłania ją i powoduje wrażenie, że istniejesz tylko na płaszczyźnie świata fizycznego. Dla części osób taki sposób funkcjonowania może być dobry, ponieważ właśnie po to przyszli, aby doświadczyć kompletnego zanurzenia i zagubienia w tym świecie.

A teraz wyobraź sobie inny kierunek i źród [...]

VN:F [1.7.2_963]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Warning: file_get_contents(https://plusone.google.com/_/+1/fastbutton?url=https%3A%2F%2Fwww.pozaczasem.pl%2F2019%2F06%2F11%2Faktywnosc-w-swiecie-i-kontakt-ze-soba%2F) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/wieza_www/www/the-planet/wp-content/themes/eos/single.php on line 21

Warning: file_get_contents(http://urls.api.twitter.com/1/urls/count.json?url=https://www.pozaczasem.pl/2019/06/11/aktywnosc-w-swiecie-i-kontakt-ze-soba/) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /www/wieza_www/www/the-planet/wp-content/themes/eos/single.php on line 15
+1:0 Tweeter:0 Lubię to:0